Uzņēmejdarbības programma "BusinessLab"
  • Post published:22.09.2022

Aicinām jauniešus uz simulācijas spēli Business Lab

28. septembrī Krāslavā un 30. septembrī Rēzeknē notiks Business Lab – izglītojoša spēle jaunajiem un topošajiem uzņēmējiem par uzņēmējdarbību, analītisko domāšanu un spēju meklēt radošus risinājumus krīzes apstākļos.

Business Lab programmas mērķis ir ne tikai pastāstīt un parādīt, kā var darboties uzņēmums, bet arī ļaut dalībniekiem integrēties dažādos uzņēmējdarbības procesos (mērķu izvirzīšanā, vadībā, tirgus analīzē, plānošanā, komandas darbā, finanšu pratībā, komunikācijā u. c.).

Spēle ir piemērota aktīviem, aizrautīgiem jauniešiem un Skolas Mācību Uzņēmuma (SMU) programmas dalībniekiem (15-19 gadi). Domāt kā uzņēmējs nozīmē spēt rast netradicionālus risinājumus jebkurā dzīves situācijā. Šī prasme ar katru gadu kļūst arvien svarīgāka un palīdz gūt panākumus pilnīgi jebkurā jomā!

Ar šo spēli dalībnieki un jaunie uzņēmēji iemācās: Radīt idejas, kas darbojas. Domāt uzņēmīgi un neordināri. Būt atjautīgam un radošam. Pārliecinoši iepazīstiniet citus ar savām idejām un objektīvi analizējiet konkurentus. Spēles laikā piedāvātās situācijas un uzdevumi prasa spēju pielāgoties, komandas darba prasmes, stratēģisko, analītisko un kritisko domāšanu, kas ļaus dalībniekiem pieņemt lēmumus, kuri tieši nosaka biznesa procesu panākumus. Pateicoties šādam formātam, dalībniekiem ir iespēja eksperimentēt, apgūt jaunus rīkus un nebaidīties kļūdīties.

Reģistrējies, nāc uz Business Lab un iedziļinies biznesa procesos. Komanda, kura spēles laikā nopelnīs vislielāko kapitālu dabūs vērtīgas balvas un viedierīces.

  1. septembrī Krāslavā, Varavīksnes vidusskola (N. Rancāna iela 4)
  2. septembrī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS (Pils iela 4)

Dalība ir bez maksas. Reģistrācija ir obligāta, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.

Reģistrācija: https://ej.uz/businesslab

Facebook pasākums: https://fb.me/e/2hqjDHYuP

Projektu Business Lab atbalsta ASV vēstniecība Latvijā, ASV Informācijas centrs Daugavpilī un Latgales Centrālā Bibliotēka.

Informāciju sagatavoja:
Jorens Dobkevičs
Biedrība “New East”
thisisneweast@gmail.com


«« Atpakaļ