Abgļu valodas nodarbības bērniem "Back To School"
  • Post published:16.08.2022

ASV Informācijas centrs aicina bērnus uz angļu valodas nodarbībām “Back To School”

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicina bērnus vecumā no 8 līdz 12 gadiem piedalīties trīs angļu valodas nodarbībās “Back To School” (latv. – Atpakaļ uz skolu), kas sniegs bērniem iespēju atsvaidzināt savas angļu valodas zināšanas, papildināt vārdu krājumu un sagatavoties jaunajam mācību gadam.

24. augustā plkst. 11.00 notiks nodarbība “Basic English” (latv. – Angļu valodas pamatpramses). Nodarbības laikā tiks atkārtotas un apgūtas tādas nepieciešamas angļu valodas pamatzināšanas kā alfabēts, cipari, ikdienas frāzes, iepazīstināšana ar sevi u. tml.

Savukārt 26. augustā plkst. 11.00 bērni tiek aicināti uz nodarbību “Learn English through Games” (latv. – Apgūsti angļu valodu caur spēlēm). Spēlējot aizraujošas un izzinošas galda spēles, dalībnieki varēs ne tikai izjust sacensību garu, bet arī aizraujošā veidā papildināt savu vārdu krājumu angļu valodā.

30. augustā plkst. 11.00 notiks noslēdzošā nodarbība “Meet America” (latv. – Iepazīsti Ameriku). Tās mērķis ir paplašināt dalībnieku redzesloku un sniegt nelielu ieskatu par Amerikas Savienotajām Valstīm.

Nodarbības notiks Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā). Nodarbības ir paredzētas individuāliem apmeklētājiem.
Ieeja – brīva, bez iepriekšējas pieteikšanās.

Pasākumu publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.


«« Atpakaļ