Radošo darbu konkurss "Paldies Tev, Māmiņ!"
  • Post published:24.04.2023

ASV Informācijas centrs aicina piedalīties radošo darbu konkursā veltītu Māmiņu dienai

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicina Daugavpils pilsētas skolēnus, bērnus, jauniešus un ģimenes piedalīties radošo darbu konkursā “Paldies Tev, Māmiņ! (angl.- Thank You, Mommy!”), kas tiek veltīts Mātes dienai. Konkursa mērķis ir radošā veidā pateikties savām māmiņām, vecmāmiņām un krustmāmiņām un apsveikt tās svētkos.

Dalībniekiem ir jāizveido video, īsfilma vai animācija, kurā velta apsveikuma vārdus, dzied dziesmu, skaita dzejoli vai kādā citā radošā veidā apsveic savas māmiņas, vecmāmiņas un krustmāmiņas Māmiņu dienā. Videoapsveikumam ir jābūt angļu valodā.

Apsveikuma ilgums ne vairāk kā 2 minūtes, formāts – MP4. Darbus jāiesniedz elektroniski, augšupielādējot tos datu glabāšanas platformā www.failiem.lv un nosūtot faila saiti uz e-pastu diana.romanovska@lcb līdz 2023. gada 14. maijam (ieskaitot).

Rezultāti tiks paziņoti 2023. gada 22. maijā ASV Informācijas centra mājaslapā infousa.lcb.lv. Konkursa uzvarētāju radošie darbi tiks publicēti centra Facebook lapā.

Ar konkursa norisi un noteikumiem ir iespējams iepazīties konkursa nolikumā. Konkursa privātuma paziņojums – šeit.

Konkursu atbalsta ASV vēstniecība Latvijā.

Konkursa publicitātes vajadzībām to laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.


«« Atpakaļ