Baltijas-Amerikas dialoga programma
  • Post published:25.11.2022

Baltijas-Amerikas Dialoga programma

NVO sektors, biedrības, izglītības institūcijas un tirdzniecības palātas, plānojot konferenci, lekciju ciklu, semināru vai līdzīga veida pasākuma organizēšanu, aicinātas savam projektam piesaistīt ekspertu vai vieslektoru no ASV, saņemot Baltijas-Amerikas Dialoga programmas sniegto finansējumu.

Programmas galvenais mērķis ir lietderīgu zināšanu ieguve no ASV, kuras būtu pielietojamas Latvijas dažādu nozaru un jomu sakārtošanai, attīstībai un zināšanu apmaiņai. Finansējumam aicinātas pieteikties jebkuras jomas nevalstiskās organizācijas, biedrības un nodibinājumi, piesaistot ASV speciālistu kā pasākuma galveno ekspertu vai arī kā vienu no vairākiem lektoriem. Granta apjoms projektam ir līdz 10 000 ASV dolāru.

Pieteikties Baltijas-Amerikas Dialogs programmas finansējumam var līdz 2023. gada 15. janvārim, nepieciešamos dokumentus iesniedzot elektroniski fonda mājaslapā.

Lai uzzinātu vairāk par programmu un pieteikšanās procesu, aicinām apmeklēt arī plānoto vebināru “Baltijas-Amerikas Dialoga programma: no pieteikšanās līdz ieviešanai”, kas tiks organizēts otrdien, 29. novembrī 13:00 – 14:00. Interesentus lūgums reģistrēties: https://forms.gle/M1qYvvhzb35stywn8

Visiem, kas reģistrējušies, tiks nosūtīta pieejas saite uz pasākumu. Vebinārs notiks angļu valodā.

Informāciju sagatavoja:
ILZE BEMBERE  //  CIEE
Representative for Latvia // Baltic-American Freedom Foundation
Workland Telegraph
Audeju street 15-5, Riga, LV-1050, Latvia
email: ibembere@ciee.org
tel: +371 22047799
web: www.BalticAmericanFreedomFoundation.org


«« Atpakaļ