Jogas nodarbības
  • Post published:04.04.2023

Bibliotēka aicina piedalīties bezmaksas jogas nodarbībās

Latgales Centrālā bibliotēka sadarbībā ar Dev Sanskriti Vishwavidyalaya universitāti (Indija) piedāvā aprīļa, maija un jūnija otrajā un trešajā ceturtdienā apmeklēt bezmaksas jogas nodarbības.

Nodarbības vadīs Dev Sanskriti Vishwavidyalaya universitātes studentes Amrita Bhade, Ambika Rathore, Swati Saini no Indijas, kuras apmaiņas programmā Erasmus+ šobrīd studē Daugavpils Universitātē. Darba valoda – angļu, bet, ja būs nepieciešams, tiks nodrošināts arī minimāls tulkojums. Nodarbībās tiks apgūta Pragya joga, kas aptver visus būtiskākos jogas elementus: stāja, pozas, elpošanas tehnikas, meditācija, kas ir svarīgas laimīgai un veselīgai dzīvei.

Jogas nodarbības notiks 13. un 20. aprīlī, 11. un 18. maijā, 8. un 15. jūnijā no plkst. 15.00 līdz 16.00 Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā, Daugavpilī).

Līdzi jāņem jogas vai vingrošanas paklājiņš, ūdens pudele, brīvs apģērbs. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, aizpildot tiešsaistes anketu. Var pieteikties uz vienu vai vairākām nodarbībām. Pēc reģistrācijas telefoniski sazināsimies ar katru dalībnieku, lai apstiprinātu vietu nodarbībā.

Pasākumu publicitātes vajadzībām to laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.


«« Atpakaļ