Margaritas Trules gleznu izstāde "Dabas būtības harmonija"
  • Post published:01.03.2022

Bibliotēka aicina uz Margaritas Trules gleznu izstādi

Līdz 30. martam Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā, Daugavpilī) skatāma daugavpilietes Margaritas Trules gleznu izstāde “Dabas būtības harmonija”.

Daugavpilietes Margaritas Trules visa dzīve ir saistīta ar mākslu un kultūru. Jau no bērnības Margarita ir pievērsusies mūzikai, absolvējusi Daugavpils mūzikas vidusskolu un Daugavpils pedagoģisko institūtu, iegūstot Klavieru klases skolotāja izglītību un Mūzikas pedagoģijas maģistra grādu. Ar glezniecību sāka aizrauties tikai pirms četriem gadiem, bet šajā laikā jau ir paspējusi saņemt apbalvojumus un piedalīties vairākās glezniecības meistarklasēs, kā arī grupu izstādēs Aglonā un Daugavpilī – Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Jaunbūves bibliotēkā, Daugavpils pilsētas domē, galerijā “Baltais zirgs”, Dienas centrā “Saskarsme” u. c. Kopš 2018. gada – Latgales brīvo mākslinieku asociācijas dalībniece.

Kā atzīmē māksliniece, izstāde ir aicinājums saglabāt Latvijas un jo īpaši Latgales dabas daudzveidību. Vai tie būtu viļņi Rīgas jūras līča krastā, vai zeltainie saulespuķu lauki Latgales ārēs – Latvijas daba ir koša un gleznaina.

Margaritas Trules gleznu izstāde “Dabas būtības harmonija” ir skatāma Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrā līdz 30. martam, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciālists
Dāvis Greļevskis
654 76345
davis.grelevskis@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv


«« Atpakaļ