You are currently viewing Jaunieši tikās ar ASV armijas pārstāvjiem
  • Post published:19.09.2023

Jaunieši tikās ar ASV armijas pārstāvjiem

18. septembrī notika angļu valodas stunda kopā ar ASV armijas pārstāvjiem, kuru laikā karavīri apmeklēja skolas un universitāti.

Amerikāņu karavīri apmeklēja Daugavpils Valsts ģimnāziju un Daugavpils Centra vidusskolu, kur kopā ar ASV vēstniecības pārstāvi Nilu Studentu strādāja ar divām klasēm. Vienā grupā Nils pārbaudīja skolēnu vēstures zināšanas un uzdeva jautājumus par Latvijas vēsturiskiem notikumiem. Noslēgumā jaunieši tika aicināti novērtēt dzīvot iespēju brīvā un neatkarīgā Latvijā. Tikmēr otra grupa strādāja ar karavīriem mazliet privātā gaisotnē, kur runāja par ikdienu, hobijiem, studiju iespējām, sapņiem. Tā bija lieliska iespēja dzirdēt dažādus angļu valodas akcentus un pašiem apliecināt savas svešvalodu un komunikācijas prasmes.

Dienas otrajā pusē ASV armijas pārstāvji devās uz Daugavpils Universitāti, kur tikās ar studentiem un dienas noslēgumā notika tikšanās ASV Informācijas centrā, kur aicināts tika ikviens interesents, kas vēlējās paplašināt savu redzesloku par ASV. Sarunas notika par hobijiem, ceļošanu, izglītību, filmām, kultūru un tradīcijām.

Vēlamies izteikt pateicību visiem dalībniekiem par fantastiski aizraujošām sarunām!


«« Atpakaļ