Ziemassvētku konkurss
  • Post published:30.11.2021

Skolēni tiek aicināti piedalīties Ziemassvētku radošo darbu konkursā

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde aicina skolēnus piedalīties Ziemassvētku radošo darbu konkursā “Disney Characters’ Christmas in Latvia” (latv. – Disneja tēlu Ziemassvētki Latvijā). Radošie darbi jāiesniedz līdz 30. decembrim.

Šī gada tēma ir veltīta amerikāņu kinorežisora Volta Disneja 120 gadu jubilejai. Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par angļu valodu, rosināt viņu radošās spējas, kā arī attīstīt patstāvīgās izziņas prasmes un sekmēt to praktisku izmantošanu. Dalībniekiem ir jāizveido īsfilma, slaidrāde vai animācija par Ziemassvētkiem vai Jauno gadu, kā galveno tēlu izvēloties Disneja studijas varoni vai varoņus, kas pavada šos svētkus Latvijā.

Darbus iesniedz angļu valodas skolotāji-konsultanti elektroniski, augšupielādējot tos datu glabāšanas platformā www.failiem.lv un nosūtot failu saiti uz e-pastu diana.celitane@lcb.lv. Sīkākas ziņas par konkursa norisi un prasībām, darbu noformēšanu, vērtēšanu un uzvarētāju noteikšanu atrodamas nolikumā. Konkursa privātuma paziņojums – šeit.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2022. gada 18. janvārī. Uzvarētāju radošie darbi tiks publicēti Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centra mājaslapā un Facebook lapā.

Konkursu atbalsta ASV vēstniecība Latvijā.


«« Atpakaļ