Vizuālis ar tekstu "Thank You, Mommy! Konkurss veltīts māmiņu dienai. Radošie darbi tiks pieņemti līdz 5.maijam"
  • Post published:20.04.2021

Tiek izsludināts Mātes dienai veltīts konkurss

Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centrs aicina Daugavpils pilsētas skolēnus, bērnus, jauniešus un ģimenes piedalīties konkursā “Thank You, Mommy” (latv. – Paldies Tev, Māmiņ!), kas tiek veltīts Mātes dienai. Tā mērķis ir pateikties māmiņām, vecmāmiņām un krustmāmiņām, kā arī rosināt interesi par angļu valodu un veicināt dalībnieku radošās spējas.

Konkursa dalībniekiem ir jāiesniedz īsfilma vai animācija, kurā savas ģimenes māmiņām tiek veltīti apsveikuma vārdi Mātes dienā. Video jāveido angļu valodā.

Konkurss notiek 2 grupās:

  • Individuālie apsveikumi (1.-6. klašu skolēni un angļu valodas skolotājs-konsultants);
  • Grupas apsveikums (piemēram, brāļi un māsas, tēti ar bērniem vai tēti un vectētiņi kopā ar saviem bērniem un/vai mazbērniem).

Videoapsveikumam ir jābūt līdz 2 minūtēm garam, MP4 formātā. Darbus jāiesniedz elektroniski, augšupielādējot tos vietnē www.failiem.lv un nosūtot faila saiti uz e-pastu diana.celitane@lcb.lv līdz 2021. gada 5. maijam.

Rezultāti tiks paziņoti 2021. gada 7. maijā. Konkursa uzvarētāju radošie darbi tiks publicēti Latgales Centrālā bibliotēkas ASV Informācijas centra tīmekļa vietnē un Facebook lapā, kā arī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes mājaslapā.

Ar konkursa norisi un noteikumiem ir iespējams iepazīties konkursa nolikumā.

Konkursu atbalsta ASV vēstniecība Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
LCB ASV Informācijas centra vadītāja
Diāna Celitāne
Tālr.: 65422483
e-pasts: diana.celitane@lcb.lv
https://www.facebook.com/InfoUSADaugavpils


«« Atpakaļ